گــام دوم

تصاویر + توضیحات

۱.  

خب دوستان ! این آقای من ، یه موجود خیلی خطرناکیه ! چون اصلا اونطوری که میگه نیس ، میدونید چی میگم ؛ ینی همش میگه : من فلانم ! من بهمانم ! من بزرگم !  من بهترینم ! همه بدن فقط من خوبم ! و . در حالی که اصلا از این خبرا نیس . چون همش باده !

با یه سوزن کوچولو هم میترکه و ضایع میشه ! اینه عاقبت #غرور و #تکبر ! آقا این منه هیچی نیس ! یه مورچس در برابر یه کوه که کوهش میتونه دوستت هم باشه ! #تواضع

۲.  

یه استادی دارم به نام اســـــتاد اجل لوئیان ، خیلی آدم دوست داشتنی هستند ؛ ایشون میگفتند : #آدم باید یه دارت درست کنه و هر روز با تیرش بزنه به هدف و سوراخ سوراخش کنه ، حالا اون دارته چی باشه ؟ روش نوشته باشه #من !

همون منی که باعث میشه فکر کنی یه کسی هستی برا خودت و از خونواده تا خدا براشون شاخ و شونه بکشی که منو دعوا می کنی ؟ سر من #بلا میاری ؟ حالا مگه کی هستی که حالا فکر کردی میتونی از خدا شکایت کنی ؟!

۳.  

خیلیا قالپاقن ! #قالپاق تایر ! فقط یه ظاهر خوشگلی دارن ! تو ظاهر رفتار و پوشش و . گویای اینه که "بعله بالاخره ما هم یه آدمی هستیم #واسه_خودمون ." در اصل باطنشون یه تایر سیاه و زشته که فقط یه قالپاق چسبوندن روش ! اینجاست که اگه قالپاق = من بِکَنی و بش بگی برو گم شو به حقیقت تایر وجودیت پی میبری و اینجاست که #خود_سازی میکنی تا باطن و وجودتو زیبا کنی و بشی مثل تایر یه لامبورگینی وننو !

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

یادداشت های قرآنی دی جی استور Kristen اُسداد (استاد) چُس داد !!! نمونه سوالات ضمن خدمت طرح طبقه بندی مشاغل هتل لوکس جدید های روز نرم افزار باشگاه مشتریان شکلات طراحی سایت ، سئو ،تبلیغات در گوگل وکيل در تهران